Haradinaj kujton komandant Drinin: Vrasja e tij ishte humbje e madhe - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj kujton komandant Drinin: Vrasja e tij ishte humbje e madhe

NULL NULL
08.05.2023 09:30
komandant drini

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka kujtuar njërin prej komandantëve më të shquar që pati Ushtria Çlirimtare e Kosovës, Ekrem Rexha – Komandant Drini.

Sipas Haradinaj, vrasja e tij ishte humbje e madhe për vendin, dhembje e madhe për familjen, bashkëluftëtarët dhe të gjithë ata që e njohën, njofton Klan Kosova.

“Lavdi jetës dhe veprës së Komandant Drinit”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv