Haradinaj e nis ditëlindjen me vrapim - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj e nis ditëlindjen me vrapim

NULL NULL
03/07/2022

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ditën e sotme e ka nisur me vrapim.

Ai sot ka marrë pjesë në minimaratonën “Vrapo për Autizëm”.

Sot është një ditë e veçantë për Haradinajn, pasi ai mbush 54 vjeç.

Kreu i AAK-së njihet edhe si tip shumë sportiv.

Ai shpesh bën vrapim dhe ecje në bjeshkë.