20:50, 20 Gusht 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me kalorësit motorikë të Prizrenit “Black Eagle”, prirë nga Enis Baxhaku.

Gjatë takimit, Haradinaj ka veshur jelekun e këtij grupi motoçiklistësh, njofton Klan Kosova.

“Gjatë shpalosjes së konceptit 100% shtet, vura në pah se aprovimi i tij nga qytetarët e bënë Kosovën të jetë vetvetja dhe ia hapë dyert për të qenë pjesë e zhvillimeve globale. Ndjenjë e posaçme të jesh një nga ta, si anëtar nderi i këtij klubi”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë