Hapet valixhja e dyshimtë, kjo është çfarë ka pasur brenda

Hapet valixhja e dyshimtë, kjo është çfarë ka pasur brenda

NULL NULL
1 muaj më parë

Skuadra Anti-Bombë e Policisë së Kosovës e ka hapur valixhen e dyshimtë që është gjetur tek Bulevardi “Bill Clinton”.

Fillimisht ishte dyshuar që brenda kësaj valixheje ka mjet shpërthyer.

Por, pas hapjes brenda saj është gjetur rroba dhe gjëra personale që dikush mund t’i ketë harruar.

Linku i plotë nga aksioni për hapjen e valixhes së dyshimtë:

Dyshohet për mjet shpërthyes në bulevardin Bill Clinton

Dyshohet për mjet shpërthyes në bulevardin Bill Clinton

Publiée par Klan Kosova sur Lundi 21 septembre 2020