Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet televotimi për banorin tuaj të preferuar (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 02:09

Vëllai i Madh e ka hapur sot një televotim për banorët e Big Brother VIP Kosova 2.

Në këtë ‘Prime’ është hapur televotimi për më të preferuarin.

Në televotim janë të gjithë banorët, votoni votoni sa më shumë për të preferuarin  tuaj./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.