Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet rast për hetimin e vdekjes së një personi në Prishtinë

NULL NULL
14.03.2023 09:20
shiriti i policise

Policia në Prishtinë njofton se një person të hënën ka njoftuar se babai i tij ka ndërruar jetë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa me vendim të prokurorit është hapur rasti dhe trupi i pajetë u është liruar familjarëve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.