Hapet Forumi Ekonomik i Vjenës, përshendeten Mustafa dhe Vuçiq - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet Forumi Ekonomik i Vjenës, përshendeten Mustafa dhe Vuçiq

NULL NULL
28/05/2015

Në Tiranë, ka nisur Forumi Ekonomik i Vjenës. Pak minuta para se të nisë ky forum dorën ia kanë zgjatur njëri-tjetrit kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq.

Edi Rama logo Edi Rama me logo