Hani thana, jeta do t`iu zbukurohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hani thana, jeta do t`iu zbukurohet

NULL NULL
30/05/2015

Thanat janë një nga frutat me vlerat më të larta kundër plakjes.

Për shkak të flavanoidit që ato e përmbajnë, karatinoidit që përmban ka veti antioksiduese.

Përmban edhe melatoninë, hormoni rregullues i ritmit të jetës.

Këshillohet për ata që vuajnë nga hemofilia sepse rregullon mpiksjen e gjakut, ulë temperaturat e larta, dhe ndihmon kundër formimit të gurëve në veshka. / klankosova.tv