Hamza niset me qytetarë për Marshin e Drejtësisë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hamza niset me qytetarë për Marshin e Drejtësisë (FOTO)

NULL NULL
02.04.2023 12:19

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, së bashku me qytetarë të shumtë janë nisur nga Mitrovica për të marrë pjesë në “Marshin për Drejtësi” të organizuar nga iniciativa “Liria ka emër”.

Një numër i autobusëve shihen se janë nisur drejt Prishtinës, njofton Klankosova.tv.

Marshi do të fillojë nga ora 14:00, dhe do të nis nga sheshi “Zahir Pajaziti” dhe do të vazhdojë në drejtim të sheshit “Skënderbeu”.