Hamza e Bahtiri bëhen bashkë për të dhuruar shtëpi në Mitrovicë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hamza e Bahtiri bëhen bashkë për të dhuruar shtëpi në Mitrovicë

NULL NULL
19/08/2022

Kryetari aktual i Mitrovicës, Bedri Hamza dhe ish-kryetari, Agim Bahtiri, janë bërë bashkë për një kauzë.

Bashkë edhe me kryetarin e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati, do të bëjnë dhurimin e çelësave të 40 shtëpive të ndërtuara për nevojtarët, njofton Klankosova.tv.

40 shtëpitë janë ndërtuar nga shoqata në lagjen “Frashër”.