Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hamiti: Pamjet e kamerave i takojnë një serveri të veçantë, përdoren veç në raste të jashtëzakonshme (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:40

Prezantuesi i spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti e ka dhënë një sqarim lidhur me përdorimin e pamjeve të kamerave në pjesën e tualetit për pasqyrimin e drejtë të përplasjes, Meti-Blerando.

Hamiti ka siguruar se pamjet nga një ambient i tillë mund të përdoren vetëm në rastë shumë të veçanta, ku bëhet fjalë për vendime të mëdha.

“Dua të iu tregoj se vetëm në raste e incidente të tilla, kamerat që janë në tualet shfrytëzohen. Ato janë në një server të veçantë dhe nuk shihet nga asnjë person në dhomën e regjisë apo stafit, dhe vetëm në raste të tilla, kur duhet të merren vendime të këtij lloji, mund të përdorën me qëllim të sqarimit të situatës”, ka thënë Hamiti.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.