Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Halimi e mohon largimin nga LDK-ja

NULL NULL
14.03.2023 17:17
sibel halimi ldk

Zëdhënsja politike e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi, ka mohuar lajmet për dorëheqjen e saj nga kjo parti.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Halimi përmes një postimi në Facebook.

Ajo tha se do të mbetet e përkushtuar në angazhimin e saj në LDK.

“Të dashur veprimtarë të LDK-së, lajmet për dorëheqjen time nga LDK janë të pavërteta. Angazhimin në LDK do ta vazhdoj me përkushtim të plotë, si gjithmonë! Faleminderit për përkrahjen tuaj në rrugëtimin tonë të përbashkët politik”, ka shkruar Halimi në Facebook.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.