Halil Matoshi: Unë udhëtoj qe 40 vjet me autobus (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Halil Matoshi: Unë udhëtoj qe 40 vjet me autobus (VIDEO)

NULL NULL
01.04.2023 21:36
halil matoshi

I ftuari i radhës në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCIN”, në KlanKosova ka qenë publicisti i mirënjohur dhe analisti i rregullt i zhvillimeve politike, Halil Matoshi.

Në këtë bashkëbisedim është trajtuar veprimtaria e tij në dekadën para çlirimit të Kosovës, por nuk është lënë anash as jeta e tij private.

Autori i emisionit në formë shakaje i tha se dëgjoi se para se Matoshi të futej në studio, kishte problem se ku ta parkonte “xhipin” e tij.

Ndërsa, Matoshi me një pozitivitet mohoi këtë shaka, duke shtuar se ka tash 40 vjet që udhëton me autobusë nga Hajvalia.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Video në vijim:

Emisioni i plotë: