Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haki Peci, rrëfen karrierën interesante dhe të pasur në boks (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 06.02.2023 11:09

Një nga boksierët më të shquar të gjeneratës së artë të Prishtinës, Haki Peci, ka rrëfyer karrierën e tij në radion Klan Kosova FM, tek emisioni reggae-sport “Smash”, me autor Shpend Spahija.

Peci përveç karrierës së pasur si boksier, ku kishte fituar katër tituj në ish-Jugosllavi, kishte suksese edhe si trajner duke ushtruar njësinë speciale të Sllovakisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.