Hajnat vjedhin tre viça në një stallë në Suharekë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hajnat vjedhin tre viça në një stallë në Suharekë

NULL NULL
08.04.2023 10:29
vicat vjedhja

Një person është ankuar në polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur tre viça në stallën e tij në Suharekë, të premten rreth orës 4.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. .

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se, persona të panjohur në stallën e tij i kanë vjedhur tre viça dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në njoftimin e policisë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.