Hajdutja e puthjeve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hajdutja e puthjeve

NULL NULL
17/05/2015

Anne Hathaway dukej shumë e dashuruar kur doli për shëtitje me bashkëshortin e saj Adam Shulman.

Aktorja 32 vjeçare dhe burri i saj 34 vjeçar kanë dy vjet që janë martuar, dhe dashuria po u lulëzon.

Ata kishin dalë për kafen e vikendit që bashku, dhe u zunë nga paparazzit në rrugët e New York City.

Shumë sportive dje me flokët e lidhura sikur një vajzë e vogël, ajo i vodhi një puthje të shpejtë njeriut që dashuron.

Pasi e përfunduan kafenë ata u larguan krah për krahu. Dukeshin si një çift i zakonshëm në rrugët e New York-ut. Madje edhe atletet e tyre e thonin të njëjtën gjë, ajo kishte mbathur një palë të tilla Vans kurse burri i saj me Nike.

anne