"Hajde të bëjmë një strategji", i thotë Juliana, Stresit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Hajde të bëjmë një strategji”, i thotë Juliana, Stresit (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 16:05

Juliana ka bërë shaka me Stresin se duhet të bëjnë ndonjë strategji të re sa i përket lojë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Derisa banorja e tha këtë deklaratë jashtë ishin edhe disa prej banorëve të tjerë, të cilët qeshën me të.

“Hajde Stres të bëjmë ndonjë strategji, nuk po e di kë ta qes nga vetja”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.