Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hailey Bieber flet për përballjen me “kohë të vështira” në vitin 2023

NULL NULL
22.04.2023 12:01
Hailey Bieber

Gruaja e Justin Bieber, Hailey Bieber është duke luftuar me shëndetin e saj mendor.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

“Më pëlqen të bëj shaka se si ndihem sepse ndonjëherë është më e lehtë sesa të pranoj se po e kaloj një kohë të vështirë”, ka shkruar modelja. “Por me të vërtetë që nga fillimi i vitit 2023, kam pasur disa nga momentet më të trishtuara, më të vështira që kam pasur ndonjëherë në jetën time dhe mendja e emocionet e mia kanë qenë të brishta. Dhe unë e di se shumë njerëz të tjerë ndihen njësoj si ndihem unë, kështu që vetëm dije se nuk je vetëm”, ka postuar Hailey në Instagram.

“Duke thënë kështu, le të vazhdojmë të jemi aty për njëri-tjetrin. Le të jemi aty për të dashurit, miqtë, familjen dhe të huajt”, shkroi Hailey në një postim të dytë.

Kohët e fundit, Hailey ishte përfshirë në një fushatë të mbushur me urrejtje kundër saj pasi u spekulua se ajo kishte synuar “gjemba” të fshehtë ndaj ish të dashurës së bashkëshorit të saj, Selena Gomez. Rreth kohës kur Selena u turpërua për shkak të fotove me bikini, Hailey dhe Kendall Jenner postuan një video në TikTok, duke sinkronizuar fjalët “Dhe nuk po them që ajo e meritonte atë, por koha e Zotit është gjithmonë e duhur”. Në video, ato nuk e përmendën emrin e Selenës, por fansat menduan kështu. Disa ditë më vonë, Selena ndau një postim ku fliste për lyerjen e tepërt të vetullave. Në të njëjtën kohë, Hailey dhe Kylie kishin postuar histori në Instagram duke treguar vetullat e tyre. Dhe fansat vazhduan të krijonin një lidhje midis Selenës dhe tregimeve të Hailey.

Më vonë, Gomez tha se Hailey e kontaktoi atë për të folur për fushatën e shpifjeve që pretendonte se ajo kishte hedhur hije ndaj ish të dashurës së Justin, shkruan Metro.co.uk, përcjell Klankosova.tv

“Hailey Bieber më kontaktoi dhe më njoftoi se ajo ka marrë kërcënime me vdekje”, ka shkruar Gomez.

“Kjo nuk është ajo që unë mbroj. Askush nuk duhet të përjetojë urrejtje ose ngacmim. Unë gjithmonë kam mbrojtur mirësinë dhe me të vërtetë dua që kjo të ndalet”, shtoi ajo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.