Haalandi nënshkruan kontratë të re me Niken - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haalandi nënshkruan kontratë të re me Niken

NULL NULL
31.03.2023 18:46

Erling Haland ka nënshkruar kontratë të re me gjigantin e mbathjeve sportive, Niken.

Superylli i Manchester Cityt u ka dhënë fund spekulimeve që e lidhnin me një marrëveshje o me Adidasin, o me Pumën, duke hedhur firmën në kontratë të re me kompaninë amerikane.

Ai përgjatë karrierës së tij kryesisht i ka favorizuar atletet e Nikes, si Dream Speed dhe Vapor 14.