Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haaland rrëzohet keq në stërvitje (VIDEO)

NULL NULL
10.06.2023 15:38

Manchester City dhe Interi do të përballen sot në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve në Stamboll.

Skuadra e Pep Guardiolas e zhvilloi stërvitjen e fundit në në Stamboll, të premten, duke u përgatitur të përballet me Interin për trofeun e tyre të parë evropian.

Lojtarët e tij e shijuan fushën e stadiumit të famshëm Ataturk ku do të luhet finalja e së shtunës, megjithëse vëmendja ishte te sulmuesi Erling Haaland.

Sulmuesi norvegjez nuk po i kushtonte vëmendje ambientit, pasi ai gjatë një pasimi u përplasë me kutinë e shisheve, kështu duke u rrëzuar por pa pëuar ndonjë lëndim.

Ndryshe, Guardiola nuk e ka shijuar këtë trofe që nga viti 2011 me skuadrën e tij të famshme të Barcelonës.

Pas shmangies së dëmtimit, 22-vjeçari do të duket të luajë që në fillim të shtunën mbrëma dhe të përfundojë një seri prej katër ndeshjeve pa dhënë gol në Champions League, ani se është golashnëuesi më i mirë. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.