Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haaland pesë gola, De Bruyne katër asistime – City e mposht bindshëm Lutonin

NULL NULL
27.02.2024 23:09
Erling Haaland i shënon pesë gola, Kevin de Bruyne i bën katër asistime

Manchester City e ka mposhtur bindshëm Lutonin me rezultat 2:6, në kuadër të rrethit të pestë të FA Cup.

Një paraqitje fantastike sonte e patën dyshja Erling Haaland dhe Kevin De Bruyne.

Haaland i shënoi hiç më pak se pesë gola, kurse De Bruyne i realizoi katër asistime.

Sonte gol shënoi edhe Mateo Kovaçiq.

Lutoni krejt çka bëri ishte shënimi i dy golave, por pa pasur mundësi ta ndryshojë rezultatin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.