19:30, 21 Gusht 2019

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Prishtina, Rita Ora, ka thënë se për të është inspirim këngëtarja , Gwen Stefani.

Këtë e bëri të ditur Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova.

Ora ka publikuar një video të këngëtares dhe të bendit No Doubt kur ata performonin para publikuar para disa viteve.

“Frymëzim përgjithmonë, Gwen Stefani, No Doubt”, ka shkruar Ora në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë