Gwen dhe Blake presin fëmijë ? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gwen dhe Blake presin fëmijë ?

NULL NULL
11/11/2015

Kjo me të vërtetë ishte e shpejtë.

Po qarkullojnë thashetheme se Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë në pritje të një fëmiu. Mos ndoshta ishte ky lajm që çifti dolën publikisht së bashku?

Gwen 46 vjeçare dhe Blake 39 janë në lidhje në shumë pak ditë dhe kaq shpejtë për tu bërë prindër, kjo sipas një burimi shumë të afërt me çiftin. Bjondina sexy është nëna e tre fëmijëve, kështu që përse të mos e ketë edhe një  tjetër.

Një burim i ka thënë revistës OK! Se Gwen dhe Blake janë në rrugë për tu bërë edhe njëherë prindër.

Çifti ende nuk e ka pranuar se janë në lidhje, edhe pse burimet e dyshes po.

blake-shelton-gwen-stefani-dating-ftr