Gurë drejt stacionit të trenit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gurë drejt stacionit të trenit

NULL NULL
26/05/2015

 

 

Punëtori i sigurimit në stacionin e trenit në Fushë Kosovë  ka raportuar në polici se një grup prej rreth 20 të rinjsh -ashkalinj gjatë mbrëmjes së të hënës kanë hedhur gurë në drejtim të objektit të stacionit, transmeton Klan Kosova.

Sipas raportit të policisë, në këtë rast janë dëmtuar tetë dritare dhe sulmuesit janë larguar në drejtim të panjohur.