Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gundogan bombardon portën e Unitedit, City në epërsi pas 15 sekondave (VIDEO)

NULL NULL
03.06.2023 16:04

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Unitedit, në kuadër të finales së FA Cup.

Golin e epërsisë e ka shënuar Ilkay Gundogaan në sekondën e 15’, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.