Guardiola: Do të rri te Bayern - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Guardiola: Do të rri te Bayern

NULL NULL
11/05/2015
Trajneri i Bayern Munich ka thënë se do të qëndrojë edhe sezonin e ardhshëm te klubi bavarez.

Ai ka thënë se ka edhe një vit kontratë me Bayern Munich dhe dëshiron që t’i përmbahet asaj.

“Kam përsëritur 200 milionë herë, do të qëndroj edhe sezonin tjetër. Kjo është e tëra” – ka thënë Guardiola.

Ai nga 6 sezonat e fundit ka të fituar 5 tituj të kampionit, 3 me Barcelonën dhe 2 me Bayern.