Grupi parlamentar i Miqësisë Kuvajt – Kosovë viziton Kosovën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Grupi parlamentar i Miqësisë Kuvajt – Kosovë viziton Kosovën

NULL NULL
11/04/2018

 

Grupi parlamentar i Miqësisë Kuvajt – Kosovë, në kuadër të vizitës në Kosovë nesër do të zhvillojë disa takime në Kuvendin e Kosovës.

Ata do të zhvillojnë takime me anëtarët e Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione si dhe atë për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.