15:09, 21 Shkurt 2020

Grupi i njohur, “Marigona”, pas një kohe të gjatë është rikthyer me një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova.

“Marigona” publikoi këngën më të re të quajtur “Vet s’më le”.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Vjosa Selmani, ndërsa muzika nga Ilir Tolaj, ndërsa orkestrimin e është realizuar nga vet grupi.

Ndërsa për videon janë përkujdesur Fatlum Hajrullahu, Valon Mustafa dhe Bedri Asllani.

Konkurs Pune

Lexo më shumë