Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja sulmohet fizikisht, kërkon urdhërmbrojtës

NULL NULL
10.05.2023 09:58
dhune

Pasditen e së martës në Prishtinë është arrestuar një person nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një një femër.

Bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe ka kërkuar urdhërmbrojtës.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.