Gruaja që shiti gazrat e saj në kavanoza dhe fitoi rreth 200 mijë dollarë, ka gjetur të dashur - Klan Kosova

Gruaja që shiti gazrat e saj në kavanoza dhe fitoi rreth 200 mijë dollarë, ka gjetur të dashur

NULL NULL
4 months më parë

Një influencuese e cila u bë virale për të siguruar jetesën nga shitja e gazrave të saj, ka zbuluar detaje nga jeta e saj e dashurisë.

Steph Matto, 31 vjeçare fitoi rreth 200 mijë dollarë nga gazrat në kavanoza përpara se të shtrohej në spital pasi i kishte dhënë shumë zor.

Së fundmi ajo pati simptoma të një sulmi në zemër kur ndjeu dhimbje të forta në gjoks. Por tani duket sikur gjërat po përmirësohen pasi ajo ka nisur një lidhje.

31 vjeçarja takoi një burrë në aeroplan. Në Instagram, ajo e quajti arratisjen një “arratisje të vogël të nevojshme”, por tani mund të jetë në rrugën e saj për në LA me bagazhe shtesë.

Ajo tha për Metro: “Unë jam në fakt në Turks and Caicos me dikë vërtet të veçantë tani, të cilin e kam takuar përmes kësaj gjëje të gazrave. Unë hipa në fluturimin tim, jam ulur në klasën e biznesit dhe kam maskën time. Personi pranë meje vazhdon të hedh një vështrim nga ana tjetër dhe unë po përpiqem të tregoj se jam duke buzëqeshur, sepse ai nuk e sheh se unë jam duke buzëqeshur”.

Ajo vazhdoi: “Pra, ne marrim shampanjën tonë përpara se të nisemi. Unë e heq maskën ndërsa jam gati të pi një pije dhe të bëj një foto. Ai thotë, “Oh, doni që unë të bëj një foto më të mirë? Unë mund ta bëj atë nga një kënd më i lartë”.

Ajo vazhdoi: “Në thelb ai e dinte të gjithë historinë, ai e ka ndjekur të gjithë historinë në internet”, shkruan DailyStar, transmeton Klankosova.tv.

Steph Matto