Gruaja nga Podujeva e rrah burrin e saj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja nga Podujeva e rrah burrin e saj

NULL NULL
14/08/2022

Një grua nga Podujeva pas një mosmarrëveshje e ka rrahur burrin e saj.

Policia njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt, përcjell Klankosova.tv.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja  tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.