Gruaja nga Peja e lë foshnjën në ballkon dhe largohet, burri lajmëron policinë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja nga Peja e lë foshnjën në ballkon dhe largohet, burri lajmëron policinë

NULL NULL
1 month më parë

Një grua në Pejë ka lënë foshnjën e saj në ballkon dhe pa lajmëruar askënd ishte larguar.

Rastin në polici e ka lajmëruar bashkëshorti i saj.

Policia bën me dije përmes raportit se e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit së bashku me foshnjën është liruar dhe ka shkuar ne shtëpinë prindërve deri sa të dalin para gjykatës.