Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton xhekpotin e dytë të lotarisë me gjashtë shifra

NULL NULL
01.06.2023 22:46
lotari para

Një grua nga Karolina e Veriut fitoi çmimin prej 100 mijë dollarësh nga një biletë lotarie me gërvishtje më pak se tre vjet pasi fitoi 150 mijë dollarë nga një lojë tjetër.

Lotaria e Karolinës së Veriut tha se Teressa Williams nga Forest City vizitoi Prisha Martin në Bypass-in U.S. 74A në Forest City dhe bleu një biletë gërvishtëse prej 20 dollarësh.

Williams vizitoi më parë selinë e lotarisë për ta marr çmimin 150,000 dollarësh nga një biletë gërvishtëse e Holiday Luck X50 në nëntor 2020.

Ajo nuk zbuloi nëse kishte ndonjë plan të menjëhershëm me paratë e fituara.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.