Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja në Prishtinë hyn në test për dikë tjetër në këmbim të parave

NULL NULL
02.04.2023 09:21
testi
testi

Një grua në Prishtinë dyshohet se të shtunën i është nënshtruar një testi të gjuhës së huaj, në emër të një personi tjetër në këmbim të parave.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.