Gruaja goditet me thikë teksa ndërhyn në rrahjen e burrit me të tjerët - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja goditet me thikë teksa ndërhyn në rrahjen e burrit me të tjerët

NULL NULL
09.05.2023 09:19
gruaja rrahja

Një grua në Prishtinë ka raportuar në polici se gjatë ditës së djeshme derisa ka ndërhyre për t’i ndarë gjatë një rrahjeje burrin e saj dhe dy të dyshuar meshkuj, njëri nga ta e ka goditur me thikë në dorë duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.