Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja e MC Kreshës hap dyert e shtëpisë, tregon si u njoh me reperin (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 11:47

Është një ndër emrat më të komentuar por jetën private reperi MC Kresha e ka mbajtur gjithmonë larg.

Ai prej kohësh është i martuar mirëpo fotot në jetën bashkëshortore janë të numërueshme me gishtat e njërës dorë.

Ai nuk ka folur asnjëherë për këtë pjesë nëpër intervista, por akullin e ka thyer bashkëshortja, Erzina.

Ajo i është përgjigjur 25 pyetjeve të emisionit Prive, duke hapur dyert e shtëpisë.

Erzina rrëfeu të gjitha, përfshirë historinë e njohjes dhe dashurisë me reperin e njohur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.