14:40, 13 Qershor 2018

Gruaja e Bode Miller ishte brenda shtëpisë së fqinjëve të tyre duke bërë një bisedë kur ajo papritmas kuptoi se vajza e tyre nuk ishte me të, dhe kur dolën jashtë, panë se vogëlushja ishte në pishinë, të cilën më pas e nxorën jashtë, transmeton Klan Kosova.

“Ata ishin në shtëpinë e një fqinji, duke folur për një temë, dhe papritmas vajza u fut në pishinën e oborrit të shtëpisë”, tha Steve Concialdi nga Orange County për People.

Nuk është e qartë nëse Miller ishte aty kur ndodhi tragjedia.

Vajza e vogël, 19-muajshe, Emeline Miller, “mungoi për një kohë të shkurtër kur mami më pas po e kërkonte dhe nuk e pa më pranë saj”, tha një polic duke iu referuar gruas së Bode Miller, Morgan Beck.

“Mami i saj shkroi drejt në oborrin e shtëpisë ku ishte pishina. Vogëlushja ishte brenda pishinës. Mami i saj e tërhoqi vajzën e vogël dhe filloi menjëherë me CPR”, tha ai.

Vajza më vonë vdiq në spital.

Konkurs Pune

Lexo më shumë