9:00, 17 Prill 2018

Alec Baldwin dhe gruaja e tij, Hilaria Baldwin, u bënë bashkë për galanë e New York University Tisch School Of The Arts 2018!

Ylli 60-vjeçar i emisionit Saturday Night Live dhe ekspertja e fitnesit, 34-vjeçarja shtatzënë, parakaluan bashkë para aparateve fotografikë në këtë event që u mbajt në New York.

Alec u pa i veshur me një kombinim kostumi dhe këmishe, ndërsa Hilaria zgjodhi një fustan lulesh, i cili i vinte në pah barkun e rrumbullakosur.

Konkurs Pune

Lexo më shumë