Gruaja denoncon burrin në polici për dhunë fizike - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja denoncon burrin në polici për dhunë fizike

NULL NULL
11/01/2020

Një grua në Prishtinë ka raportuar në polici se bashkëshorti i saj vazhdimisht ushtron dhunë fizike dhe psikike duke i shkaktuar edhe lëndime trupore.

Ajo posedonte edhe raporte mjekësore. Sipas viktimës, i dyshuari i ka keqtrajtuar edhe fëmijët e tyre duke i rrahur dhe mbyllur në dhomë. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar u dërgua në mbajtje për 48 orë.