Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Grizzlies e barazojnë serinë e takimeve me Lakers (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.04.2023 08:33

Në mëngjesin e së enjtes me kohën tonë lokale, janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të Playoff-it të NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers 103-93 (1-1),

Milwaukee Bucks vs Miami Heat 138-122 (1-1) dhe

Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves 122-113 (2-0).

Ndeshjet e radhës që do të zhvillohen janë: Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers, Golden State Warriors vs Sacramento Kings dhe Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.