10:16, 23 Korrik 2019

Antoine Griezmann nuk e ka nisur edhe aq mirë aventurën e tij tek Barcelona.

Francezit i është bërë dy herë ‘nutmegg’ nga yjet e Barçës. Ishte Dembele ai që i kaloi topin i pari mes këmbëve të 28 vjeçarit.

Nuk vonon shumë dhe është Rakitiç ai që tallet përsëri me Griezmann duke i bërë ‘nutmegg’. Kjo situatë solli të qeshura për Griezmann dhe lojtarët e klubit.

Videoja është shpërndarë masivisht në rrjet ku dhe po merr shumë reagime, ndiqeni videon:

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë