Greva, Jimmy Fallon dhe Seth Meyers do ta paguajnë stafin me paratë e tyre - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Greva, Jimmy Fallon dhe Seth Meyers do ta paguajnë stafin me paratë e tyre

NULL NULL
04.05.2023 21:05

Jimmy Fallon dhe Seth Meyers do ta paguajnë stafin e tyre me paratë nga xhepat e vet gjatë kohës së grevës, sipas The Hollyëood Reporter.

Aktualisht shkrimtarët e Ëriters Guild of America janë në grevë, dhe tani po flitet që të dy moderatorët e shfaqjeve të vona do ta paguajnë stafin e tyre gjatë javës së tretë, teksa NBC-ja do t’i pguajë gjatë dy javëve të para.

Sarah Kobos, pjesë e stafit të The Tonight Shoë Starring Jimy Fallon, kishte shkruar në Tëitter që NBC-ja fillimisht kishte vendosur që të ndalojë së paguari safin pas javës së parë të grevës, duke shtuar që Falloni nuk kishte qenë i pranishëm në takim midis stafi tdhe NBC-së, vetëm një ditë pasi ai e kishte shfaqur përkrahjen pë stafin e tij në Met Gala.

https://www.youtube.com/results?search_query=jimmy+fallon