Gresa shpërthen në lot, e zbulon që ka 2 vjet që përballet me ankthin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa shpërthen në lot, e zbulon që ka 2 vjet që përballet me ankthin (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 00:29
Gresa

Gresa sonte në natën Prime të Big Brother VIP Kosova ka bërë një rrëfim shumë prekës.

Ajo ka treguar se tash e pothuajse tri vjet përballet me ankthin dhe ka thënë se kjo gjendje nuk është aspak e lehtë për të.

Gresa është shprehur se qëndrimi brenda shtëpisë e ka ndihmuar që ta kalojë paksa këtë gjendje.

“Ankthi më kap. Ndjenjat që i kam unë brenda më prekin, nuk është e lehtë, edhe para se të hy këtu brenda ka qenë problemi im më i madh. Këtu brenda më ka ndihmuar shumë me e kalu një përqindje të madhe. Përballem që 2-3 vjet, vetëm shkon duke u rritur”, është shprehur ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.