Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa pyet nëse e ka kryer shërbimin ushtarak, Vedati i tregon se ka dëshirë të ishte rezervist (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 15:24

Gresa sot e ka pyetur Vedatin se a e ka përfunduar shërbimin ushtarak.

Vedati ia ktheu përgjigjen duke i thënë se jo nuk e ka të përfunduar, por se do të kishte dëshirë të ishte rezervist.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.