Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa nderon Vedatin duke “ia marrë dorën”, vajzat e tjera këndojnë ‘tallava’ (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 20:37

Banorët e Big Brother VIP Kosova po vazhdojnë ta mbajnë me atmosferë të gjithë shtëpinë me ngjarjet që ata vet i krijojnë.

Kësisoj, gjatë mbrëmjes së sotme, përderisa Vedati ishte duke dalë në oborrin e shtëpisë, vajzat përfshirë: Vivien, Dafinën, Himenën, Melisën dhe Gresën, i kanë bërë atij një pritje interesante.

Madje, kjo e fundit “ia ka marrë dorën”, një traditë e vjetër e nuseve shqiptare, derisa vajzat e tjera kanë kënduar këngë të njohura “tallava”.

Por, si reagoi Vedati nga kjo pritje interesante e vajzave? Këtë dhe detaje të tjera, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme