Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa Hoti – eliminohet nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 00:41

Publiku ka vendosur që banorja e radhës që duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Gresa Hoti.

Gresa ishte pjesë e kastit që prej natës së hapjes së BBVK-së, derisa brenda shtëpisë pati nisur edhe një lidhje dashurie me konkurrentin tjetër, tashmë të eliminuar, Andin.

Gjatë eksperiencës së saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Gresa është njohur si karakter më i qetë dhe më pak e përfshirë në debate, derisa e ka shijuar goxha shumë romancën me Andin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.