Gresa eliminohet nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa eliminohet nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 00:18

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet që menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin prej 200 mijë eurosh është Gresa Hoti.

Dalja e Gresës është shoqëruar me lot, ndërsa më i mërzituri duket të jetë Andi.

Bashkë me Gresën, të nominuar këtë javë ishin edhe Mbresa, Xhuli dhe Stresi.