Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa drejtuar Xhulit: Ti përzihesh gjithkund, mos i fut hundët gjithkah (VIDEO)

NULL NULL
24.01.2023 20:12

Një debat i paprecedentë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në pjesën e kuzhinës së shtëpisë së “Vëllait të Madh” në mes të Gresës dhe Xhulit.

Kjo pasi që, Gresa kishte marrë një pako patatina, ndërsa Xhuli e sugjeroi të merrte një pako tjetër me patatina, që ishte tashmë e hapur.

E një gjë e tillë i pengoi goxha shumë Gresës, e cila ka reaguar duke i thënë Xhulit – “Gjithkah po përzihesh, nuk ke nevojë. Edhe a e puthi unë Andin ose jo, duhet me më shikua ti. Gjithkah fut hundët”.

Pos Gresës, reagim të ashpër pati edhe Xhuli. Por, për ta parë se si ka reaguar ajo, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.