Gresa - Andit: E di që nuk mundesh të qëndrosh larg meje (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa – Andit: E di që nuk mundesh të qëndrosh larg meje (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 09:48

Andi dhe Gresa mbrëmë kanë luajtur me top në oborrin e Big Brother Vip Kosova.

Derisa luanin, Gresa e ngacmonte Andin duke i thënë se nuk mund t’i qëndrojë larg.

“E di që nuk po mundesh të qëndrosh larg meje”, ka thënë Gresa.

Në të njëjtën ditë, ata e pranuan një dhuratë nga adhuruesit e tyre, një bluzë me një fotografi të tyre të printuar.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.