Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Greqia goditet nga një tërmet 5.4 shkallë

NULL NULL
14.03.2023 19:22
Tërmet
Tërmet

Një tërmet prej 5.4 shkallësh e ka goditur Greqinë.

Kështu njofton Qendra Sizmologjike Euromesdhetare.

EMSC në njoftim thotë se epiqendra e lëkundjes së tokës ishte 274 kilometra në perëndim të Irakleion.

Ende nuk dihet nëse ka dëme apo të lënduar nga ky tërmet.

Tërmeti u regjistrua në ora 16:36 sipas kohës lokale.

Thellësia e lëkundjeve u vlerësua të jetë 10 kilometra, përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.